ALEKSANDRA KWIATKOWSKA
Uważność w życiu
Warszawa
aleksandra@uwaznoscwzyciu.pl

Nazywam się Aleksandra Kwiatkowska i jestem certyfikowaną nauczycielką uważności. Prowadzę 8-tygodniowe kursy uważności MBCT-L (Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life) czyli Terapii Poznawczej Opartej na Uważności w życiu, a także warsztaty, spotkania medytacyjne i otwarte dni uważności.

Ukończyłam certyfikacją kurs nauczycielski organizowany przez Fundację Rozwoju Mindfulness i Oxford Mindfulness Foundation. Jestem absolwentką Socjologii, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także uczestniczką treningów trenerskich i coachingowych. Przez 15 lat zawodowego doświadczenia jako HR Business Partner wspierałam duże firmy we wdrażaniu strategii organizacji poprzez doradztwo kadrze menedżerskiej i realizowanie procesów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Pierwszy kurs MBCT – jako uczestniczka – odbyłam u mojej wspaniałej nauczycielki w 2017 roku. Moc uważności, którą poczułam na własnej skórze powoduje, że chcę się nią osobiście dzielić z innymi towarzysząc uczestnikom w ich unikalnych drogach rozwoju i wyplataniu przez nich własnych spadochronów. Nawiązując do tego, co powiedział Jon Kabat Zinn: „Uważność jest jak spadochron – może nas uratować w sytuacjach trudnych i awaryjnych. Nie zaczynaj jednak wyplatać spadochronu, gdy właśnie masz wyskoczyć z samolotu”.

Zapraszam do rozmowy o Twoich potrzebach.