Odosobnienie Mindfulness – kwiecień 2023

Zapraszamy serdecznie do praktykowania Uważności z doświadczonymi nauczycielami – 5 dni z Mindfulness!

Termin: 12-16 kwietnia 2023

To czas wyciszenia, detoksu od komputera i innych mediów, a także głęboka cisza i doświadczanie siebie bez zbędnych bodźców w malowniczym miejscu pod lasem, w otoczeniu łąk i pól w wygodnym domu „Wytwórnia Ciszy” koło Uniejowa.

Dlaczego warto wybrać się na odosobnienie Mindfulness?
• Znajdziesz wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co warto pozostawić własnemu biegowi.
• Zrelaksujesz się i odstresujesz w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez konieczności mówienia, bez spraw, które „musisz zrobić natychmiast”.
• Uzyskasz nową perspektywę – być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje ci przestrzeni na jasne widzenie – i bezstronną obserwację zdarzeń i własnych emocji.

Program pobytu opracowany został na podstawie Mindfulness-Based Stress Reduction prof. Jona Kabat-Zinna oraz Mindfulness-Based Cognitive Therapy prof. Marka Williamsa, a także tradycyjnej jogi, ćwiczeń oddechowych i pracy z ciałem. Będziemy praktykować różne formy uważności, m.in. body scan, medytację z oddechem, świadomy ruch.
Zapraszamy i umożliwiamy bycie w ciszy i w milczeniu. Otoczenie i przyroda sprzyjają naturalnemu wyciszeniu. Takie doświadczenie może pokazać nam ile jest w nas niepotrzebnego mówienia, rozproszenia, wymuszonych interakcji i zbędnych słów.

Dla nauczycieli uważności wystawiamy zaświadczenia odbycia odosobnienia w ciszy.

Prowadzący:
Mikołaj Uji Markiewicz – doświadczony nauczyciel medytacji, psycholog, trener, terapeuta wzroku

Ewa Kaian Kochanowska – certyfikowana nauczycielka Mindfulness – MBSR, MBCT oraz mindful jogi

Paweł Holas – certyfikowany nauczyciel i terapeuta podejść opartych na uważności MBSR, MBCT i Uważnego Samo-Współczucia

Zgłoszenia: https://forms.gle/zfptNVvLto3c1gsY8

Prosimy o zgłoszenie mailowe oraz wpłatę zaliczki w wysokości 500 złotych na konto:
Fundacja Rozwoju Mindfulness 82 1140 2004 0000 3902 7798 2889 z dopiskiem: wyjazd kwiecień

(pozostała kwota płatna 30 dni przed warsztatem)

Liczba miejsc ograniczona, decyduje termin zgłoszenie oraz wpłata zaliczki.

OPŁATY

Koszt warsztatów: 990 zl

Koszt zakwaterowania i wyżywienia w Wytwórni Ciszy płatny na miejscu:

wyżywienie: 2 duże ciepłe posiłki wegańskie dziennie oraz herbaty i napoje ziołowe: 100 zł/doba

zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami lub bez: od 70 do 110 zł/doba

WAŻNE: w czasie całego pobytu sugerujemy niepicie kawy z kofeiną ani tradycyjnej herbaty. Kuchnia serwuje dla nas pyszną kawę zbożową z przyprawami korzennymi oraz herbaty ziołowe.

Adres:

Wytwórnia Ciszy koło Uniejowa w centralnej Polsce, łatwy dojazd autostradą A2 lub A1 lub PKP do Konina https://www.wytworniaciszy.pl/

Rezygnacja z udziału najpóźniej do 30 dni przed rozpoczęciem zajęć upoważnia do zwrotu 50% wniesionej opłaty. Po tym czasie opłata nie będzie zwracana.

sekund

Kwi 12 - 16 2023

All Day

Etykiety

Dla każdego

Wytwórnia Ciszy
99-210 Uniejów, Brzozówka 30
Fundacja Rozwoju Mindfulness

Fundacja Rozwoju Mindfulness
biuro@fundacja-mindfulness.org
Strona WWW

Sorry, the comment form is closed at this time.