Praktyka uważności online - plakat

Zapraszamy serdecznie na BEZPŁATNE praktyki medytacyjne online!

Może szukasz sposobu na zwiększenie spokoju umysłu, skupienia i równowagi w codziennym życiu? Pragniesz wsparcia, motywacji i więzi z innymi praktykującymi medytację?
Mamy dobrą wiadomość! W ramach działań Fundacji wracamy z naszymi wspólnymi praktykami medytacyjnymi online! Start nastąpił we wtorek 7 listopada 2023 r.

Zapraszamy do online’owych praktyk medytacyjnych, które odbywają trzy razy w tygodniu:
wtorki o 10:00
czwartki o 21:00
niedziele o 21:00

Ta forma praktyki ma wiele do zaoferowania, zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych praktyków medytacji, a także dla nauczycieli uważności. Medytacja grupowa stwarza sposobność do podtrzymywania zaangażowania i wspiera motywację dla własnej praktyki.
Zalety naszych praktyk medytacyjnych online:
1. Poczucie odpowiedzialności: Być częścią grupy skupiającej się na praktyce uważności sprawia, że stajemy się bardziej odpowiedzialni za swoją codzienną medytację. To poczucie odpowiedzialności pomaga utrzymać regularność w praktyce.
2. Wsparcie: W trudnych chwilach, gdy praktyka staje się wymagająca, wsparcie motywacyjne od innych w grupie jest bezcenne. To pomaga trwać w praktyce uważności, a czasem do niej wracać, jeżeli nasze doświadczenia życiowe oddaliły nas od regularności.
3. Równowaga i skupienie: Medytacja pomaga osiągnąć spokój umysłu, skupienie i równowagę. Regularne praktyki wpływają korzystnie na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Dołącz do nas na jednym z naszych spotkań online. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, nasza społeczność jest otwarta dla każdego.
Razem budujemy silniejszą wspólnotę i rozwijamy naszą praktykę medytacyjną. Dołącz do nas i zrób coś dobrego dla siebie.

Praktykę będziemy zapowiadać dzień wcześniej na naszym profilu na Facebooku, dlatego zachęcamy Cię do obserwowania nas i naszych działań.

Praktykę prowadzą nauczyciele mindfulness rekomendowani przez Fundację Rozwoju Mindfulness.

Tu możesz się ZAPISAĆ i otrzymywać dodatkowe informacje: https://forms.gle/t5d424DjjXNUMLWR8

Spotkania odbywają się na platformie zoom – stały link:
Meeting ID: 871 4384 4330
Passcode: 086588
 

Serdecznie zapraszamy! Zaproś znajomych, to się może przydać każdemu.