Praktyka uważności online - plakat

Zapraszamy serdecznie wszystkich na BEZPŁATNĄ praktykę uważności online!

Może szukasz sposobu na zwiększenie spokoju umysłu, skupienia i równowagi w codziennym życiu? Pragniesz wsparcia, motywacji i więzi z innymi praktykującymi medytację? Bezpłatna praktyka uważności online to propozycja właśnie dla Ciebie.

Bezpłatna praktyka medytacji online

Ta forma praktyki ma wiele do zaoferowania, zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych praktyków medytacji, a także dla nauczycieli uważności. Medytacja grupowa stwarza sposobność do podtrzymywania zaangażowania i wspiera motywację dla własnej praktyki. Praktykę prowadzą nauczyciele mindfulness rekomendowani przez Fundację Rozwoju Mindfulness.

Kiedy odbywa się bezpłatna praktyka uważności online

Zapraszamy do online’owych praktyk medytacyjnych, które odbywają trzy razy w tygodniu:

  • wtorki o 10:00
  • czwartki o 21:00
  • niedziele o 21:00

Spotkania odbywają się na platformie Zoom pod stałym linkiem:
https://us06web.zoom.us/j/87143844330?pwd=UHJxRURSUHBzUVBHSWltcWVtTXlxUT09
Meeting ID: 871 4384 4330
Passcode: 086588

Możesz dołączyć do spotkania bez wcześniejszej rejestracji. Pomocne dla osoby prowadzącej praktykę będzie, jeśli pojawisz się na spotkaniu punktualnie lub kilka minut przed rozpoczęciem medytacji.

Zalety naszych praktyk medytacyjnych online

Poczucie odpowiedzialności

Być częścią grupy skupiającej się na praktyce uważności sprawia, że stajemy się bardziej odpowiedzialni za swoją codzienną medytację. To poczucie odpowiedzialności pomaga utrzymać regularność w praktyce.

Wsparcie

W trudnych chwilach, gdy praktyka staje się wymagająca, wsparcie motywacyjne od innych w grupie jest bezcenne. To pomaga trwać w praktyce uważności, a czasem do niej wracać, jeżeli nasze doświadczenia życiowe oddaliły nas od regularności.

Równowaga i skupienie

Medytacja pomaga osiągnąć spokój umysłu, skupienie i równowagę. Regularne praktyki wpływają korzystnie na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Dołącz do bezpłatnej praktyki uważności online

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, nasza społeczność jest otwarta dla każdego. Razem budujemy silniejszą wspólnotę i rozwijamy naszą praktykę medytacyjną. Dołącz do nas i zrób coś dobrego dla siebie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o uważności – sprawdź naszą zakładkę mindfulness. 

Praktykę będziemy zapowiadać dzień wcześniej na naszym profilu na Facebooku, dlatego zachęcamy Cię do obserwowania tam naszych działań.

Serdecznie zapraszamy! Zaproś znajomych, to się może przydać każdemu.