Paweł Holas o uważności w wywiadzie dla SWPS

Prezes Fundacji Paweł Holas opowiada o praktyce uważności

Paweł Holas to nie tylko prezes Fundacji ale również certyfikowany nauczyciel i terapeuta podejść opartych na uważności. Od ponad 10 lat obok własnej praktyki mindfulness szkoli się w prowadzeniu treningów uważności i współczucia oraz metodach na nich opartych w psychoterapii uczestnicząc w licznych międzynarodowych treningach, warsztatach i konferencjach. Swoją wiedzą dzieli się w wywiadach online, gdzie mówi o roli uważności w życiu codziennym.

Wywiad dla uniwersytetu SWPS o MBCT

Zofia Szynal rozmawia z dr hab. Pawłem Holasem na temat MBCT czyli terapii poznawczej opartej na uważności. Wywiad został przeprowadzony w ramach projektu Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS. Zachęcamy dla obejrzenia całego nagrania.

Wywiad na kanale Gosia Ohme o wpływie uważności na życie

Jak praktykowanie uważności i medytacja wpływają na nasze zdrowie? Na te i wiele więcej pytań Paweł Holas odpowiada w rozmowie z Gosią Ohme, przeprowadzonej w ramach cyklu Kafka’15.

Paweł Holas i więcej informacji o uważności

Więcej o uważności można dowiedzieć się z zakładki Mindfulness, natomiast sylwetka prezesa Fundacji jest opisana na jego profilu.