MILENA WOJNAROWSKA
Przystanek mindfulness
Warszawa
www.przystanekmindfulness.pl
Tel: 575 191 343

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i nauczycielka mindfulness. Ukończyła 5 letnie studia na wydziale psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie, szkolenie nauczycielskie w Fundacji Rozwoju Mindfulness (w trakcie certyfikacji), szkolenie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR i obecnie odbywa specjalizację w nurcie psychoterapii poznawczo – behawioralnej.

Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczają obniżonego nastroju, zmagają się z negatywnymi myślami i lękiem. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia z zakresu 3 fali terapii poznawczo-behawioralnej, takie jak współczucie, uważność czy schematy. Prowadzi również kursy z zakresu uważności, budowania poczucia własnej wartości, motywacji, asertywności, redukcji stresu.

Zajmuje się również szeroko pojętą psychoedukacją i promocją zdrowia psychicznego w social mediach. Tworzy treści z zakresu psychologii oraz uważności na kanale Przystanek Mindfulness. Jest autorką książki „Odzyskaj siebie”.