MARZENA MODZELEWSKA-SZUCA
Strefa Uważności Gdynia
Gdynia
www.strefauwaznoscigdynia.pl

Certyfikowana trenerka mindfulness MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy) . Ukończyłam Szkolenie Nauczycielskie Terapii Poznawczej Opartej Na Uważności MBCT i uzyskałam certyfikat Trenera w Oxford Mindfulness Foundation.

Moim najważniejszym odkryciem w trakcie włączania w życie metody uważności jest życzliwa AKCEPTACJA.Uważność i świadoma obecność, które praktykuję regularnie od wielu lat, pozwalają na zachowanie dobrej relacji ze sobą, jak i światem zewnętrznym. Uważność umożliwia mi wychodzenie ze strefy komfortu, mimo, że jest to trudne i czasami bolesne.Psychologia jest moją pasją, inspirują mnie przywódcy duchowi i wielcy nauczyciele Dalekiego Wschodu.

Zawodowo jestem związana z branżą morską, mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i dbaniu o dobre relacje biznesowe.

Jestem także członkiem zarządu Fundacji Rozwoju Mindfulness oraz członkiem zespołu Kliniki Stresu.