BERNADETA KALINOWSKA
PrzyStań Oddechu
Elbląg
www.przystanoddechu.com
Tel: 793 021 226

Nazywam się Bernadeta Kalinowska i  miałam tą niebywałą przyjemność ukończyć szkolenie nauczycielskie Mindfulness Based Cognitive Therapy prowadzone przez Oxford Mindfulness Center i Fundację Mindfulness oraz szkolenie Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life.

Oddech, medytacja, uważność są moją pasją od wielu lat. Pod nazwą Przystań Oddechu prowadzę  w Elblągu, warsztaty i spotkania w tematyce uważności, malarstwa intuicyjnego i oddechu. Z wielką ochotą przekraczam też granice mojego rodzinnego miasta, by spotykać się z ludźmi pragnącymi wyjść poza automatyczne działanie, patrzenie, a poszukującymi zrozumienia, prawdy, chwili dla siebie.

Chęć zgłębienie Istoty życia prowadziła mnie przez wiele różnych kursów, szkoleń, warsztatów. Ukończyłam m.in:
– Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku Uważność i współczucie;
– Nową Szkołę Oddechu w Warszawie,
– kurs trenerski oddechu metodą Butejki u Patricka McKeown,
– szkołę komunikacji Tomasza Zielińskiego,
– trenera biznesu w Gdańskiej Akademii Umiejętności Menadżerskiech,
– szkolenie dla nauczycieli malarstwa intuicyjnego „Vedic-Art”
– grupę Przebudzenia u Kamy Korytowskiej oraz szkołę rozwoju osobistego dla kobiet WidnoKrąg
– roczny program rozwojowo-szkoleniowy dotyczący Ustawień Systemowych „Re-Wizja” oraz szkolenia w tej tematyce pod patronatem Hellinger Polska.
–  wiele różnych szkoleń z zakresu medytacji, uważności, Vedic-art, oddechu, świadomości ciała, ruchu, głosu i tego co wokół.
– i nie mogłabym nie wymienić jednego z moich największych nauczycieli – Las – to tutaj zdobyłam najwięcej praktyki, dowiedziałam się o sobie najistotniejszych rzeczy, znalazłam wsparcie i dotknęłam siebie prawdziwej.

To tylko kilka słów, a ja zapraszam Cię do żywego spotkania. Bardzo jestem ciekawa tego Kim Ty Jesteś i co powoduje, że właśnie teraz interesuje Cię temat uważności.