KRYSTYNA RYBIŃSKA
Yoga Compass
Gdańsk
www.yogacompass.pl
Tel: 510 672 569

Z wykształcenia filozofka (Uniwersytet Gdański). Nauczycielka oksfordzkich kursów MBCT-D Mindfulness Based Cognitive Therapy for Depression (Terapii Poznawczej Opartej na Uważności – zapobieganie depresji) oraz MBCT-L Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life (Terapii Poznawczej Opartej na Uważności – na życie), jak również kursów wprowadzających FPFW Mindfulness: Finding Peace in a Frantic World (Mindfulness: Odnaleźć Spokój w Pędzącym Świecie) certyfikowana przez University of Oxford Mindfulness Centre (The Trained Teacher Certificate).

Nauczycielka kursów MBLC – Mindfulness Based Living Course (Kurs Życia Opartego na Uważności) certyfikowana przez Mindfulness Association.

Instruktorka jogi (E-RYT®, YACEP®) z ponad dwunastoletnim, rozległym doświadczeniem w nauczaniu i ponad tysiącem godzin szkoleń nauczycielskich z wybitnymi nauczycielami w Polsce, Indiach, USA, Londynie i Hiszpanii.

Współzałożycielka gdańskiej szkoły mindfulness i jogi Yoga Compass.

Wierzy, że uważność pomaga odbudować głęboką, autentyczną relację zarówno ze światem wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Prywatnie od ponad dwunastu lat związana z Ośrodkiem Medytacji Chrześcijańskiej w Klasztorze Benedyktynów w Lubiniu, w którym rozwija praktykę pod opieką Ojca Maksymiliana Nawary OSB.