Ogólnopolskie Dni Uważności

Dni Uważności to ogólnopolska akcja mówienia o mindfulness, której celem jest propagowanie uważności w codziennym życiu osobistym, społecznym i zawodowym, poprzez upowszechnianie wiedzy i praktyki w zakresie metod związanych z uważnością.

W zależności od sytuacji związanej z zagrożeniem wirusowym, spotkania będą prowadzone w trybie on-line lub, jeżeli wytyczne i obostrzenia na to pozwolą, stacjonarnie.

Aby zostać współorganizatorem wystarczy w dniach 25 – 31 stycznia 2021 r. zorganizować bezpłatnie jedno lub więcej wydarzenie on-line promujące uważność. Może to być wspólne praktykowanie uważności, praktyka mindful jogi, prelekcja o mindfulness, krótki warsztat dotyczący radzenia sobie ze stresem, trudnymi emocjami za pomocą uważności lub jak zastosować mindfulness w życiu zawodowym albo gdy cierpimy na bezsenność lub podobne codzienne trudności.

Więcej informacji dotyczących zasad organizacji wydarzeń z okazji Ogólnopolskich Dni Uważności znajdziecie Państwo na stronie Internetowej Dni Uważności.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Skorzystaj z wyszukiwarki wydarzeń i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie.

Zapraszamy również na profil Dni Uważności na Facebooku, gdzie na bieżąco dodawane są kolejne warsztaty i prelekcje organizowane w ramach akcji.

Sty 25 - 31 2021
Expired!

All Day

Dni Uważności

Fundacja Rozwoju Mindfulness

Fundacja Rozwoju Mindfulness
biuro@fundacja-mindfulness.org
Strona WWW
Dni Uważności

Sorry, the comment form is closed at this time.