Odosobnienie Mindfulness z mnichem Kogenem

Zapraszamy na wakacyjne odosobnienie Mindfulness z mnichem Kogenem

 5 – 10 sierpnia 2021, Dworek pod Bocianim Gniazdem w Brudzewie

To czas ciszy i prawdziwego odpoczynku bez zbędnych bodźców, pełen detoks od komputera i telefonu oraz innych mediów, a także pyszne zdrowe jedzenie – a wszystko to w malowniczym pustkowiu na skraju Puszczy Darżlubskiej, niedaleko Pucka.

Dlaczego warto wybrać się na odosobnienie Mindfulness?
• Znajdziesz wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co warto pozostawić własnemu biegowi.
• Zrelaksujesz się i odstresujesz w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez konieczności mówienia, bez spraw, które „musisz zrobić natychmiast”.
• Uzyskasz nową perspektywę – być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje ci przestrzeni na jasne widzenie – i bezstronną obserwację zdarzeń i własnych emocji.

Zapraszamy szczególnie osoby, które regularnie praktykują Mindfulness lub inne formy medytacji i chcą pogłębiać i umacniać swoją praktykę. 

Program pobytu opracowany został na podstawie Mindfulness-Based Stress Reduction MBSR, Mindfulness-Based Cognitive Therapy MBCT oraz medytacji zen.

W czasie odosobnienia przewidziane jest praktykowanie uważności, ‪m.in‬. body scan, świadomy oddech, świadomy ruch – Mindful joga oraz elementy treningu świadomego odżywiania: gotowania i jedzenia, a także części wykładowe – badanie źródeł stresu i nawykowego myślenia.

W czasie całego pobytu zapraszamy do bycia w ciszy i w milczeniu. Spokojne otoczenie i przyroda sprzyjają naturalnemu wyciszeniu. Takie doświadczenie może pokazać nam ile jest w nas niepotrzebnego mówienia, rozproszenia, wymuszonych interakcji i zbędnych słów.

Dla osób w treningu Mindfulness wystawiamy certyfikat odbycia 5-dniowego odosobnienia w ciszy.

Prowadzący:

Piotr Kogen – mnich w tradycji zen soto od 12 lat praktykuje medytacje w klasztorach i świątyniach głównie w Japonii i Korei Południowej, a także w Singapurze, Hong Kongu i w Indiach. Przedmiotem jego studiów i praktyki jest odkrywanie pełnego potencjału ludzkiej świadomości, która jest uniwersalnie dostępna dla każdego, niezależnie od różnic kulturowych i religijnych.

Ewa Kaian Kochanowska – certyfikowana doświadczona nauczycielka Mindfulness – MBSR, MBCT oraz Mindful Jogi, terapeutka prowadząca grupy ćwiczeniowe w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena.

Adriana Bytno – pasjonatka zdrowego odżywiania, gotuje pyszne i urozmaicone posiłki kuchni wegańskiej i wegetariańskiej wg pięciu przemian, a jak trzeba to też bezglutenowe.

Opłata promocyjna: 1400 zł – obowiązuje do dnia ‪25 kwietnia
Opłata obejmuje pełne koszty warsztatów i pobytu – praktykowanie uważności, wyżywienie wegetariańskie lub wegańskie, zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3 osobowych z łazienkami.
Opłata regularna po 25 kwietnia: 1550 zł

Zgłoszenia: https://forms.gle/cgrFsqcFjwNmGxFL9

Prosimy o zgłoszenie oraz wpłatę zaliczki w wysokości 400 złotych do dnia ‪25 kwietnia
na konto: Klinika Stresu ‪38 2130 0004 2001‬ 0544 9780 0001 z dopiskiem: wyjazd sierpien

WAŻNE: Liczba miejsc ograniczona, decyduje termin zgłoszenie oraz wpłata zaliczki.

Zapewniamy zasady bezpieczeństwa związane z zagrożeniem wirusowym i prosimy o ich przestrzeganie.

Odosobnienie rozpoczynamy w czwartek, g. 16.00 przyjazd, zakwaterowanie, g. 17.30 kolacja, g. 19.00 spotkanie organizacyjne i wprowadzenie do Mindfulness. Kończymy we wtorek po śniadaniu ok. g. 12.00.

Data

05 - 10 sie 2021
Expired!

Czas

16:00 - 12:00

Etykiety

Dla każdego
Dworek pod Bocianim Gniazdem

Lokalizacja

Dworek pod Bocianim Gniazdem
Brudzewo 26, 84-100 Puck
Klinika Stresu

Organizator

Klinika Stresu
Telefon
+48 691 355 400
Email
ewa@klinikastresu.com.pl
Strona WWW
http://www.klinikastresu.com.pl/