Mindfulness w biznesie – jak być spokojnym, opanowanym i skutecznym

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce zapraszamy na bezpłatny warsztat uważności.

wtorek, 17 listopada 2020 g. 09:00-10:00 ONLINE

Warsztaty oferują proste i łatwe do zastosowania w środowisku zawodowym oraz osobistym techniki relaksacyjne oraz skuteczne radzenie sobie w natłoku zadań, dzięki świadomej obserwacji oraz modyfikacji nawykowych sposobów działania. Proponujemy spotkanie w zakresie m.in: jak się relaksować; jak się nie zamartwiać; co mnie stresuje – jak mogę lepiej radzić sobie z codziennymi trudnościami; jak dbać o swoje ciało; jak sobie lepiej radzić z emocjami.

Celem warsztatów jest poznanie nawykowych reakcji oraz nauczenie się świadomego wyboru sposobu reagowania w trudnych sytuacjach oraz nauka relaksacji. Zajęcia są tak zaplanowane, aby każdy uczestnik nauczył się świadomej obserwacji siebie, relaksacji i technik obniżania napięcia. Część teoretyczna podczas sesji online jest ograniczona do minimum, dominują ćwiczenia praktyczne.

Program warsztatów wykorzystuje Metodę Redukcji Stresu Opartej na Uważności (Mindfulness-Based Stress Reduction) opracowaną przez prof. Jona Kabat-Zinna w Center for Mindfulness in Medicine, Health Care, and Society w Worcester, USA. Metoda ta stosowane są z powodzeniem od ponad czterdziestu lat w biznesie, w sporcie, w placówkach służby zdrowia, w szkolnictwie, a także przez osoby indywidualne na wszystkich kontynentach. Skuteczność tej metody potwierdzają liczne badania prowadzone przez Amerykańskie i Europejskie ośrodki badawcze.

Warsztat prowadzi – Małgorzata Jasnoch

Trenerka biznesu, mentorka, certyfikowana coach metodą Action Learning, doradca biznesowy, trenerka mindfulness w trakcie certyfikacji przy Oxford Mindfulness Centre. Współtwórczyni i Członkini Zarządu spółki TEAL Action Learning Global, w ramach której tworzy i realizuje projekty rozwojowe dotyczące rozwijania umiejętności menedżerskich, komunikacji w zespole, zarządzania energią i przeciwdziałania wypaleniu

zgłoszenia: https://mindfulness-w-biznesie-tp2020-g-i.konfeo.com

17 lis 2020