Kurs uważności MBCT-L online – Aleksandra i Piotr

Uważność w życiu. 8-tygodniowy kurs MBCT-L (Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life).

MBCT-L to najnowsza wersja programu uważności stworzona przez Oxford University. Łączy w sobie bogactwo tradycji medytacyjnych z nowoczesną wiedzą psychologiczną w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Do uczestnictwa zapraszamy każdego, kto chce zadbać o poprawę jakości swojego życia. W efekcie kursu zwiększa się samoświadomość, lepiej rozumiemy sygnały płynące z ciała, uczymy się wybierać dla siebie najlepsze drogi.

W czym jeszcze mindfulness może Ci pomóc?
– radzeniu sobie z długotrwałym stresem,
– wzmocnieniu odporności psychicznej oraz immunologicznej,
– poznaniu nowych sposobów radzenia sobie z trudnymi emocjami, natłokiem myśli, stanami depresyjnymi, lękowymi i bezsennością,
– przyjrzeniu się prawdziwym potrzebom i poprawie relacji z bliskimi oraz ze samym sobą,
– poczuciu odpowiedzialności i wpływu na jakość życia.

Program MBCT-L obejmuje:
– 8 spotkań grupowych online po 2-2,5 h (od 23.03 do 18.05, czyli: 23.03, 30.03, 6.04, 13.04, 20.04, 27.04, 11.05, 18.05)
– dzień uważności 5 h w niedzielę 7.05 lub sobotę 13.05
– 2 konsultacje indywidualne z trenerem (przed kursem i po jego zakończeniu)
– materiały i nagrania do praktyki domowej pomiędzy zajęciami

Kurs rozpoczyna się 23.03.
Zgłoszenia przyjmujemy do 15.03.
W celu zgłoszenia wypełnij ankietę.
Po jej otrzymaniu umówimy się z Tobą na spotkanie indywidualne. Celem spotkania jest m.in. poznanie trenerów, omówienie oczekiwań, sprawdzenie, czy ten kurs jest właśnie teraz dla Ciebie.

W celu obejrzenia naszego webinaru „Czy mindfulness jest dla mnie?” napisz do nas maila, a prześlemy Ci go: alekwiat1@gmail.com oraz piotr.sokol.flak@gmail.com

Jeśli masz jakieś pytania nie zastanawiaj się – pytaj 🙂

Kurs będzie nagrywany do celów superwizji prowadzących. Nagrywane będą głosy uczestników. Nagranie udostępnione zostanie anonimowo wyłącznie The Oxford Mindfulness Foundation w celu dokonania superwizji.

Koszt: 890 zł (to koszt 25 godzin spotkań). Daj znam znać, gdyby płatność tej kwoty była jedyną przeszkodą w Twoim uczestniczeniu.
Supercena: 750 zł. Żeby skorzystać z superceny zgłoś się do 10.03.

Badania nad skutecznością technik mindfulness (w tym MBCT) znajdziesz tutaj.

Prowadzący:

Aleksandra Kwiatkowska
Ukończyła kurs nauczycielski MBCT-L prowadzony przez The Oxford Mindfulness Foundation we współpracy z Fundacją Rozwoju Mindfulness. Praktykuje uważność od wielu lat i pragnie się nią dzielić z innymi. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała od 2006 roku w firmach z branży finansowej jako HR Business Partner. Prywatnie jest żoną swojego męża i mamą dwójki dzieci. Lubi jeździć na snowboardzie, pływać, zdrowo się odżywiać a także wszechstronnie rozwijać.

Piotr Sokół-Flak
Absolwent kursu nauczycielskiego MBCT-L prowadzonego przez The Oxford Mindfulness Foundation we współpracy z Fundacją Rozwoju Mindfulness. Członek Stowarzyszenia Nauczycieli MBSR i MBCT. Zachodniej psychologii uczył się na Uniwersytecie Wrocławskim, wiedzę na temat psychologii buddyjskiej rozwijał w Karmapa International Buddhist Institute w New Delhi. Interesuje się zdrowiem w ujęciu holistycznym. Swoją pracą stara się integrować wiedzę naukową z prywatnym doświadczeniem medytacyjnym.

Data

23 mar 2023 - 18 maj 2023
Expired!

Czas

19:00 - 21:15

Koszt

890.00PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

Dla każdego

Lokalizacja

online
Kategoria

Organizator

Aleksandra Kwiatkowska i Piotr Sokół-Flak
Email
alekwiat1@gmail.com
Czytaj więcej