Fundacja Rozwoju Mindfulness oraz Mikołaj Uji Markiewicz serdecznie zapraszają na

niezwykłe spotkanie dotyczące naszego najważniejszego, a na pewno dominującego zmysłu – wzroku!

Jak patrzeć, jak widzieć, jak chronić oczy w nowych czasach – nowych technologii i życia przed ekranem?

Warsztat online na żywo z możliwością zadawania pytań i interakcji!
Od Ciebie zależy bardzo wiele. Jak zachować zdrowe oczy w czasach pandemii i home office.

w dniu 14 grudnia 2020, g 18.00- 19.30

zapisy: https://forms.gle/v3CMVN7FypAygsmG9

opłata promocyjna: 25 zł

konto: Fundacja Rozwoju Mindfulness 82 1140 2004 0000 3902 7798 2889 z dopiskiem „Oczy”

Będzie między innymi o tym:

• jak zapobiegać zmęczeniu oczu podczas pracy z urządzeniami ekranowymi,
  • jak zapobiegać pogłębianiu się wady wzroku,
  • jak eliminować objawy zmęczenia oczu (pieczenie, łzawienie, podrażnienie, zapalenie spojówek, spadek koncentracji, ból oczu i głowy, piasek w oczach i wiele innych)
  • jakie czynniki powodują zmęczenie oczu i jakie ćwiczenia są dla nich najskuteczniejsze.

Warsztat prowadzi jedyny w Polsce z takim doświadczeniem trener i wybitny terapeuta wzroku, psycholog oraz nauczyciel medytacji Mikołaj Uji Markiewicz.

Mikołaj zajmuje się usprawnianiem widzenia od 40 lat i prowadzi zajęcia w Polsce, Europie Zachodniej, w USA i Ameryce Południowej. Uczy swojej metody na uczelniach, w środowisku edukacyjnym oraz sportowym.