Zapraszamy na wykład: O witalności, elastyczności i kreatywnym poczuciu beznadziei czyli terapii akceptacji i zaangażowania ACT w pigułce – wykład otwarty dla każdego.

Co jeśli całą energię, jaką kierujemy w stronę unikania tego, co dla nas niewygodne, skierowalibyśmy w stronę życia, którym chcemy żyć? Co jeśli zamiast dobrego samopoczucia, szukalibyśmy w życiu witalności, energii i życia zgodnie z wartościami? W jednym podręczników terapii akceptacji i zaangażowania wyczytałam, że to terapia, która pozwala ludziom rozkwitać. Od tej pory tak właśnie wyobrażam sobie swoją pracę – jako asystowanie we wzrastaniu ludzi w roli uważnych, zaangażowanych i refleksyjnych ogrodników w ich własnych ogrodach-życiach. ACT to podejście, które – praktykując – pozwala wzrastać również mnie samej w mojej roli terapeuty, ale też przede wszystkim w byciu takim człowiekiem, jakim chcę być.
Zapraszam Was na wykład, w którym opowiem WAM o tym, jak terapia ACT może wesprzeć Was i Waszych klientów we wzrastaniu, jak wykorzystuje do tego założenia psychologii behawioralnej i jak pozwala nam się pożegnać prawie z wszystkim, co do tej pory myśleliśmy o przebiegu i mechanizmach działania terapii.

Prowadząca:  Sabina Sadecka – psycholożka i psychoterapeutka, popularyzatorka rzetelnej wiedzy psychologicznej. Wykładowczyni akademicka, uczy/uczyła psychologii studentów SWPS w Poznaniu i Wrocławiu, Collegium Da Vinci, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
Prowadzi warsztaty terapii akceptacji i zaangażowania dla przyszłych terapeutów, coachów, nauczycieli w całej Polsce. Założycielka portalu opsychologii.pl, gdzie regularnie zamieszcza swoje artykuły o psychoterapii (http://opsychologii.pl/author/ss). Pisze o psychologii dla ogólnopolskich czasopism i portali. Stały gość Wandy Wasilewskiej w psychologicznej audycji “Problem z głowy” w Radiu Poznań. Ma swoją prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Poznaniu, na Sołaczu. Specjalizuje się w pracy z traumą.
https://www.facebook.com/notes/sabina-sadecka-psychologia-i-psychoterapia/o-moim-przygotowaniu-do-zawodu-psychoterapeuty/1492377947565073/

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.
Zapraszamy do rejestracji: https://forms.gle/EWfVbmtzgA6ZGWqx5

Uniwersytet SWPS ul. Polna 16/20, 81-745 Sopot
sala 0.4

Wykład organizowany przy współpracy z Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym oraz Kołem Naukowym Mindfulness SWPS w Sopocie.

Serdecznie zapraszamy!