Z wielką radością zapraszamy na IV edycję Ogólnopolskich Dni Uważności 2022!

Spotykamy się we wspólnej praktyce online (bądź offline).

Jesteśmy pewni, że tegoroczna edycja będzie równie ciekawa jak poprzednie, obfitująca w ważne, głębokie spotkania i inspirujące treści.
Ogólnopolskie Dni Uważności – idea i założenia są takie same jak w latach poprzednich – chcemy propagować uważność w codziennym życiu osobistym, społecznym i zawodowym, poprzez upowszechnianie wiedzy i praktyki w zakresie metod związanych z uważnością. W ramach naszej akcji w całej Polsce odbędą się rozmaite bezpłatne warsztaty, praktyki, prelekcje, spotkania oraz inne przedsięwzięcia.
Aby zostać uczestnikiem należy wyszukać na stronie http://dni-uwaznosci.pl/ lub na FB https://www.facebook.com/DniUwaznosci wydarzenie, które Cię interesuje i zapisać się na nie.

UWAGA! Dla nauczycieli uważności!

Aby zostać organizatorem wydarzenia wystarczy w dniach 7-13 lutego 2022r. zorganizować BEZPŁATNIE jedno lub więcej wydarzenie on-line promujące uważność.
Może to być wspólne praktykowanie uważności, praktyka mindful jogi, prelekcja o mindfulness, krótki warsztat dotyczący radzenia sobie ze stresem, trudnymi emocjami za pomocą uważności lub jak zastosować mindfulness w życiu zawodowym albo gdy cierpimy na bezsenność lub podobne codzienne trudności.
Oczywiście, jeżeli obostrzenia oraz wytyczne Ministerstwa na to pozwolą – spotkania będzie można przeprowadzić również stacjonarnie (z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, za które odpowiedzialny będzie Organizator).

Więcej informacji dotyczących zasad organizacji wydarzeń oraz uczestnictwa w Ogólnopolskich Dniach Uważności znajdziecie Państwo na stronie http://dni-uwaznosci.pl/
Radosnej i uważnej praktyki!