codzienna praktyka uwaznosci

Zapraszamy serdecznie do udziału w najbliższych Ogólnopolskich Dniach Uważności!

5. edycja Ogólnopolskich Dni Uważności 6-12 lutego 2023

Od 2019 roku, w sezonie zimowym odbywają się Ogólnopolskie Dni Uważności. Ich organizatorem i pomysłodawcą od początku jest Fundacja Rozwoju Mindfulness.
Poprzednie edycje ODU pokazały jak ważne jest propagowanie uważności w codziennym życiu osobistym, społecznym i zawodowym.

Łącznie we wszystkich edycjach wzięło udział 118 ośrodków, organizując ponad 180 wydarzeń, w których uczestniczyło ponad 3000 osób we wspólnych warsztatach, prelekcjach oraz praktykach, zarówno stacjonarnie, jak i online.

Zadaniem ODU jest upowszechnianie wiedzy i praktyki w zakresie metod związanych z uważnością na różnych płaszczyznach życia poprzez organizowanie bezpłatnych wydarzeń w całej Polsce.

Jeśli chcesz dołączyć do grona organizatorów 5. edycji ODU w 2023 roku, zarezerwuj sobie czas w dniach 6-12 lutego 2023!

Jest już możliwość zgłaszania i rejestrowania wydarzeń ODU 2023!  Zgłoś swoje wydarzenie w załączonym formularzu 

Więc nie zwlekaj tylko opracuj własny pomysł na spotkanie z uważnością i polub profil Dni Uważności na Facebooku, gdzie znajdziesz ogólne zasady organizacji oraz aktualności https://www.facebook.com/dniUwaznosci

Więcej informacji dotyczących zasad organizacji wydarzeń oraz uczestnictwa w Ogólnopolskich Dniach Uważności znajdziecie Państwo na stronie http://dni-uwaznosci.pl/