Obecny trudny czas jest całkowicie dla nas wszystkich nowy i często niezrozumiały ze względu na zagrożenie chorobą i izolację.
Potraktujmy ten czas trochę jako odosobnienie, okazję do ciszy i refleksji, poczucia co właściwie się dzieje, jak to przeżywamy, czego się obawiamy, czego potrzebujemy…

Wiele osób prosi o wspólną praktykę, więc od 6 kwietnia przez cały miesiąc zapraszam na pobycie razem online w dwóch terminach w tygodniu – potrzebna jest aplikacja Zoom, która jest bezpłatna i łatwo ją zainstalować na telefonie lub innym urządzeniu.

Zapraszam serdecznie wszystkich absolwentów kursów mindfulness oraz inne osoby, które są chętnie do pobycia w ciszy i w pełnym, życzliwym odczuwaniu siebie.

Terminy w kwietniu – uwaga praktykujemy tylko do 4 maja:
Poniedziałki g 19.00-20.00
Czwartki g 10.00-11.00

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/4476437989?pwd=bEErRGx5bEVsQlNHZVZXWnBVSEFhQT09
Meeting ID: 447 643 7989
Password: 368273

Zapraszamy na spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych, dla początkujących i tych, którzy praktykują. To jest metoda dla wszystkich, więc warto spróbować. Wielu osobom bardzo pomogła (poczytaj opinie uczestników programu MBSR).

Proponujemy czas tylko dla siebie według metody Mindfulness-Based Stress Reduction – MBSR. Zajęcia dla tych, którzy chcą praktykować w grupie różne techniki uważności oraz porozmawiać o uważności.

Spotkanie prowadzi: Ewa Kaian Kochanowska – więcej informacji
– nauczycielka Metody Redukcji Stresu Opartej na Uważności – Mindfulness-Based Stress Reduction – MBSR, certyfikowana w Institute for Mindfulness-Based Approaches w Niemczech, terapeutka MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy) w procesie certyfikacji w Oxford Mindfulness Centre.

Wstęp wolny!

Prosimy o logowanie się kilka minut przed zajęciami, zaczynamy punktualnie.