Praktyka mindfulness i compassion

Jak nas wspiera i zmienia?

Rozmowa o życiu wzbogacanym uważnością i współczuciem z wiceprezeską Fundacji Rozwoju Mindfulness.

Ewa Kaian Kochanowska

Ewa jest jedną z pierwszych w Polsce nauczycielek MBSR certyfikowana w Institute for Mindfulness-Based Approaches IMA w Niemczech w 2011 roku, terapeutka MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy) w procesie certyfikacji w Oxford Mindfulness Centre, doświadczona nauczycielka relaksacyjnej jogi, od ponad 20 lat ma własną praktykę uważności oraz jogi, jest wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i we Wrocławiu, autorką książki “Uważność. Spokojny umysł, jasne myśli, dobre życie.” oraz wspólautorka książki „Dobry oddech”, jest wiceprezeską Fundacji Rozwoju Mindfulness.

LIVE 6.04.2023

Rozmowę o 20:00 poprowadzi Monika Witkowska, certyfikowana nauczycielka MBSR i MBCL, współorganizatorka szkoleń trenerskich compassion (MBCL TT ) i Mindfulness w komunikacji (DMMC TT).
Możesz dołączyć do wspólnego spotkania na zoom.
Lub oglądać transmisję na żywo na Facebooku.