Warsztaty wyjazdowe z uważnością

Zapraszam Cię serdecznie na 4-dniowe warsztaty wyjazdowe, podczas których odpoczniesz od chaotycznej codzienności, zaznasz spokoju, a także będziesz mieć okazję nauczyć się, jak lepiej radzić sobie z trudnymi emocjami oraz negatywnymi myślami.  

Termin: 24-27.08.2023 (czwartek-niedziela)
Miejsce: Glichów koło Krakowa 

Co będziemy robić podczas warsztatu?
Będziemy pracować przede wszystkim nad obniżaniem napięcia, zdobyciem umiejętności regulacji emocji, lepszym poznawaniem siebie i budowaniem lepszej relacji ze sobą. W programie pojawią się praktyki uważności, samowspółczucia, wdzięczności oraz życzliwości, a także ćwiczenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej. 

Podczas warsztatu będziemy wykonywać również praktyki pozwalające lepiej zrozumieć swoje ciało oraz bardziej się z nim zaprzyjaźnić. Będziemy uczyć się, jak podchodzić do niego z większą łagodnością i wyrozumiałością. 

Część ćwiczeń będziemy wykonywać indywidualnie, część w parach lub małych podgrupach. 

Dla kogo jest ten warsztat?
Dla każdej osoby, która chce nauczyć się lepiej regulować swoje emocje, zdarza się jej wpadać w pułapkę złego nastroju oraz miewa trudność z odklejeniem się od negatywnych myśli na temat siebie, swojej przeszłości oraz przyszłości. Serdecznie zapraszam osoby wszystkich płci. 

Miejsce
Warsztaty odbędą się w pięknej Leśniakówce, ekologicznym gospodarstwie położonym na południu Polski w miejscowości  Glichów, 40 km od Krakowa. To przestrzeń, w której wśród ciszy, nieskażonej natury oraz hektarów lasów znajdziesz odpoczynek od codziennej bieganiny. Tutaj, możesz liczyć na głębokie wyciszenie z dala od intensywności współczesnego życia. Całe gospodarstwo położone jest na skraju wsi z pięknym widokiem na Beskid Wyspowy. 

Z każdego domu goście mają bezpośredni dostęp do lasu oraz sadu
Gospodarstwo posiada certyfikat AgroBioTest ekologicznego gospodarstwa
Woda w kranach płynie bezpośrednio z leśnego źródła
Pokoje 2-4 osobowe 

W tym roku Leśniakówka otrzymała 3 miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo ekologiczne Małopolski. W ośrodku znajduje się sauna, balia oraz istnieje możliwość zamówienia masażu. 

Koszt zakwaterowania i wyżywienia: 1000 zł*
Warsztaty: 600 zł (cena promocyjna do 30.06) 

*Cena zawiera pełne wyżywienie (wegetariańskie z dodatkowymi opcjami dla osób jedzących mięso) oraz całodzienny dostęp do wody, kawy i ziołowych naparów. 

Zapisy: poprzez stronę wydarzenia lub mailowo kontakt@przystanekmindfulness.pl

Prowadząca: 
Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i nauczycielka mindfulness. Ukończyła 5 letnie studia na wydziale psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie, szkolenie nauczycielskie w Fundacji Rozwoju Mindfulness (w trakcie certyfikacji), szkolenie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR i obecnie odbywa specjalizację w nurcie psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Specjalizuje się w pracy z osobami, które doświadczają obniżonego nastroju, zmagają się z negatywnymi myślami i lękiem. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia z zakresu 3 fali terapii poznawczo-behawioralnej, takie jak współczucie, uważność czy schematy. Prowadzi również kursy z zakresu uważności, budowania poczucia własnej wartości, motywacji, asertywności, redukcji stresu. Zajmuje się również szeroko pojętą psychoedukacją i promocją zdrowia psychicznego w social mediach. Tworzy treści z zakresu psychologii oraz uważności na kanale Przystanek Mindfulness. Jest autorką książki „Odzyskaj siebie”.

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

24 - 27 sie 2023

Czas

All Day

Koszt

1,600.00PLN

Więcej informacji

Zapisy

Etykiety

Dla każdego

Lokalizacja

Leśniakówka
Glichów
Kategoria

Organizator

Milena Wojnarowska
Telefon
575 191 343
Email
kontakt@przystanekmindfulness.pl
Strona WWW
http:///www.przystanekmindfulness.pl
Zapisy