Kurs MBCT – Uważność w życiu – Bernadeta Kalinowska

The University Oxford Mindfulness Center opracował program rozwoju uważności/mindfulness MBCT, który od prawie 20 lat służy ludziom na całym świecie, zmniejszając ból i cierpienia, a podwyższając dobrostan.
Uważność jest znana od tysięcy lat, jednak zespół lekarzy, naukowców zaczynając od Jon Kabat-Zinn (1979) stworzyli, zbadali i sprawdzili na tysiącach osób, treningi pomagające ludziom bez względu na ich wyznanie czy poglądy.
Program MBCT-L oprócz podstawowej funkcji redukcji stresu czy niepokoju jest wzbogacony o elementy poznawcze, które pokazują jak działają myśli i emocje i jakie to ma wpływ na nasz nastrój, nasze decyzje czy relacje.
Jest bardzo szeroki wachlarz skuteczności tej metody, a w szczególności jest korzystny dla osób, które:
– czują się zmęczone, w ciągłym biegu, niedospane
– brakuje im energii, chwili dla siebie,
– borykają się z trudnościami w życiu codziennym
– szukają inspiracji, sensu,
– czują na sobie oczekiwania, którym nie można sprostać
– zmagają się z napięciem, stresem
– mają w głowie ciągły potok nękających myśli
– chcą zacząć świadomie kierować swoim życiem, świadomie żyć
– trudno im z emocjami
– pragną wzmocnić poczucie własnej wartości, a zmniejszyć głosy krytyka wewnętrznego
– chcą poprawić swoją koncentrację, uwagę
– chcą poprawić swoje samopoczucie
– chcą odzyskać poczucie wewnętrznej sprawczości, mocy.
To tylko kilka wyznaczających kierunek cech, ale być może wcale to u Ciebie nie występuję, a czujesz, że to jet ten moment i czas.
Każda osoba przed kursem zapraszana jest na INDYWIDUALNĄ ROZMOWĘ, żeby dookreślić oczekiwania i sprawdzić, czy ten kurs jest dla Ciebie właśnie teraz.
Więc NIE ZWLEKAJ z zapisem na ostatnią chwilę. Zapisz się już TERAZ.
Grupa będzie liczyła maksymalnie 10 osób, liczba miejsc jest ograniczona.
Są to spotkania bardzo praktyczne, będziemy doświadczać, jak to jest być z tym co jest teraz, dokładnie takim jakim jest. Badania pokazują, że właśnie taka postawa wprowadza do życia równowagę, harmonię.
Poznasz niezbędne do tego narzędzia.
Formuła kursu jest bardzo mądrze skonstruowana, dbając przede wszystkim o Ciebie.
Każdy z uczestników otrzyma materiały i nagrania, które będą wsparciem w kontynuacji praktyki pomiędzy zajęciami. Jest to bardzo ważny czas i warto na niego wygospodarować ok godziny dziennie.
Spotykamy się co środę przez 8 tygodni (ok. 2,5 godz), dodatkowo w kursie zaplanowany jest jeden dzień uważności w sobotę trwający 6 godzin.
TERMINY SPOTKAŃ 21,28 marzec, 4,11,18,25 kwiecień 9,16 maj w godz. 18.00-20.30 oraz dzień uważności 6 maj w godz. 9.00-15.00
Wszelkie zapytania proszę kierować na maila: przystanoddechu@gmail.com lub tel. 793021226 (gdybym nie odbierała proszę o sms wówczas oddzwonię).
Inwestycja: 890 złotych.
Prowadząca: Bernadeta Kalinowska- ukończyła szkolenie dla nauczycieli Mindfulness Based Cognitive Therapy oraz Mindfulness Based Cognitive Theraphy for Life pod patronatem The University Oxford Mindfulness Center oraz Fundacji Mindfulness. Ukończyła również Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku Uważność i współczucie. Pracuje również jako coach i trener oddechu oraz nauczyciel malarstwa intuicyjnego. Pasjonatka Życia i eksplorowania jego wszelkich odcieni, uwielbia las i ciszę gdzie może zanurzać się coraz bardziej w odkrywaniu natury Istnienia.

Data

21 mar 2023 - 16 maj 2023
Expired!

Czas

18:00 - 20:30

Koszt

890.00PLN

Etykiety

Dla każdego

Lokalizacja

Elbląg
Kategoria

Organizator

Bernadeta Kalinowska
Telefon
793021226
Email
przystanoddechu@gmail.com