Największa sesja jogi i uważności w Sopocie, 9 czerwca 2024

W ramach Letnich Ogólnopolskich Dni Uważności LODU 2024 we współpracy z Kliniką Stresu serdecznie zapraszamy do Sopotu na „Największą sesję jogi i uważności w Sopocie w czerwcu 2024 roku”, na wakacyjny relaks w parku na trawie!

Wielkie Otwarcie sezonu w niedzielę, 9 czerwca!

g. 10:00-13:30, trawnik w parku w Łazienkach Północnych przy ulicy Powstańców Warszawy w Sopocie

W programie:

sesja relaksacyjnej jogi, medytacja Mindfulness, prezentacja ośrodków jogi i uważności z Trójmiasta, bezpośrednie spotkania z nauczycielami, rozmowy o praktyce i dzielenie się doświadczeniami.

Przynieś swoją matę i przyprowadź znajomych.
Spotkanie dla początkujących i zaawansowanych, ciekawych i doświadczonych.

***

Zapraszamy serdecznie ośrodki Uważności i jogi do udziału w Letnich Ogólnopolskich Dniach Uważności!
1. edycja Letnich Ogólnopolskich Dni Uważności odbędzie się w terminie: 9 czerwca – 14 września 2024
Misja LODU to upowszechnianie wiedzy i praktyki w zakresie metod związanych z uważnością na różnych płaszczyznach życia poprzez organizowanie bezpłatnych wydarzeń w całej Polsce w naturze, czyli w parku, w lesie, na plaży lub innej przestrzeni otaczającej przyrody.
Od 2019 roku, w sezonie zimowym odbywają się Ogólnopolskie Dni Uważności. Ich organizatorem i pomysłodawcą od początku jest Fundacja Rozwoju Mindfulness. Poprzednie edycje ODU pokazały, jak ważne jest propagowanie uważności w codziennym życiu osobistym, społecznym i zawodowym. Łącznie we wszystkich edycjach wzięło udział ponad 140 ośrodków, organizując ponad 220 wydarzeń, w których uczestniczyło ponad 4000 osób we wspólnych warsztatach, prelekcjach oraz praktykach, zarówno stacjonarnie, jak i online.
Jeśli chcesz dołączyć do grona organizatorów LODU’24 roku i w dniach 9 czerwca – 14 września zorganizowac bezpłatne spotkanie, wypełnij poniższą ankietę.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 31 maja!

***

W Sopocie planujemy jako kontynuacja regularne spotkania w wakacyjne niedzielne poranki od 16 czerwca do 1 września!
godzina 10.00-11.30
Wstęp wolny!

Miejsce: Sopot, Park w Łazienkach Północnych na wysokości Mamuszki 14

Wstęp wolny!
Nie trzeba się zapisywać, jesteśmy co tydzień od 9 czerwca do 1 września 2024

Joga daje relaks, odprężenie, poprawia sprawność fizyczną i zdrowie. Wprowadza w dobry nastrój i łagodzi stresy.

Ćwiczenia koncentrują się na łagodnym ruchu i oddechu, są niezwykle korzystną praktyką zarówno dla ciała, jak i umysłu.

Dzięki ćwiczeniom uruchamiamy własne zasoby, uwalniamy napięcia, co poprawia funkcjonowanie fizyczne, wzmacnia i uelastycznia ciało, obniża poziom odczuwanego stresu, i w konsekwencji polepsza stan fizyczny i emocjonalny.

09 cze 2024

Dla każdego