Odosobnienie Mindfulness dla uczestników szkolenia nauczycielskiego MBCT

Zapraszamy uczestników szkolenia nauczycielskiego MBCT do praktykowania Uważności – 5 dni z Mindfulness
– to czas wyciszenia, detoksu od komputera i innych mediów, a także głęboka cisza i doświadczanie siebie bez zbędnych bodźców w malowniczym miejscu pod lasem, w otoczeniu łąk i pól w wygodnym domu „Wytwórnia Ciszy” koło Uniejowa.

Zapraszamy i umożliwiamy bycie w ciszy i w milczeniu. Otoczenie i przyroda sprzyjają naturalnemu wyciszeniu. Takie doświadczenie może pokazać nam ile jest w nas niepotrzebnego mówienia, rozproszenia, wymuszonych interakcji i zbędnych słów.

Prowadzący:
Mikołaj Uji Markiewicz – doświadczony nauczyciel medytacji, psycholog, trener, terapeuta wzroku

Ewa Kaian Kochanowska – certyfikowana nauczycielka Mindfulness – MBSR, MBCT oraz mindful jogi

Paweł Holas – doświadczony nauczyciel i terapueta MBSR i MBCT

Lista uczestników zamknięta.

Odosobnienie rozpoczynamy w środę, g. 15.00 przyjazd, zakwaterowanie, g. 17.00 kolacja, g. 18.00 wprowadzenie do Mindfulness. Kończymy w niedzielę po obiedzie ok. g. 15.00.

Wyżywienie: trzy ciepłe posiłki wegańskie lub wegetariańskie dziennie oraz napoje ziołowe. W czasie całego pobytu sugerujemy niepicie kawy z kofeiną ani klasycznej herbaty.

Adres: Wytwórnia Ciszy koło Uniejowa w centralnej Polsce, łatwy dojazd autostradą A2 lub A1 lub PKP do Konina. https://www.wytworniaciszy.pl/

UWAGA: Prosimy o zabranie ze sobą maty i koca do ćwiczeń oraz poduszki do medytacji.

Zapraszamy do przestrzegania innych zasad antywirusowych na terenie ośrodka oraz w czasie zajęć:

1. przy wejściu do budynku i na salę należy mieć maseczkę na twarzy,
  2. często myjemy ręce oraz używamy własnego płynu do dezynfekcji rąk,
  3. ćwiczymy w bezpiecznej odległości od siebie,
  4. jeżeli ktoś nie czuje się dobrze, ma temperaturę, nie może uczestniczyć w zajęciach,
  5. korzystamy ze swojej maty lub karimaty i koca oraz poduszki do medytacji,
  6. jeśli jesteś w grupie ryzyka odradzamy uczestnictwo.

18 - 22 lis 2020
Expired!