Mindfulness i joga na Kaszubach

Zapraszamy serdecznie na miłe rozpoczęcie wakacji – detox od komputera i innych mediów, a także cisza i doświadczanie siebie bez zbędnych bodźców w malowniczym miejscu na skraju Puszczy Darżlubskiej, niedaleko Pucka.

Termin: 15-18 czerwca (od czwartku do niedzieli)

Dworek pod Bocianim Gniazdem, Brudzewo, k. Pucka

Zapraszamy na warsztaty jogi i mindfulness dla osób początkujących i praktykujących, obejmują ćwiczenia asan (postaw jogi), ćwiczenia oddechowe (pranayama) oraz techniki medytacyjne i relaksacyjne na bazie Mindfulness – uważności.

Dlaczego warto wybrać się na wyjazd z jogą i Mindfulness?

  • Znajdziesz wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co musisz pozostawić własnemu biegowi.
  • Zrelaksujesz się i odstresujesz w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez konieczności mówienia, bez tzw. ważnych spraw.
  • Uzyskasz nową perspektywę – być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje ci przestrzeni na jasne widzenie i spokojną obserwację zdarzeń i własnych emocji.

Zajęcia prowadzą:

Maciej Siudyła – wieloletni instruktor jogi Sivanandy

Ewa Kaian Kochanowska – nauczycielka Mindfulness – uważności

W programie:

medytacja poranna, dwa bloki asan, praktykowanie uważności, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne i medytacyjne, poranna i wieczorna cisza, spacery, wspólne przygotowanie posiłków wegetariańskich lub wegańskich, rozmowy o praktyce, dzielenie się doświadczeniami.

Opłata obejmuje całość pobytu – zajęcia jogi i uważności, zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2 osobowych z łazienkami, wyżywienie wegetariańskie wg pięciu przemian, które wspólnie przygotowujemy.

Opłata promocyjna 990 zł w przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł do 30 kwietnia.

Opłata regularna 1100 zł w przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł po 30 kwietnia.

Wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł dokonujemy na konto:

HATHA YOGA 33 1140 2004 0000 3302 3342 9055

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia się i wpłata zaliczki.

Zapisy przez formularz

Informacje:

ewa@klinikastresu.com.pl tel. 691 355 400

maciej.siudyla@wp.pl tel. 604 663 212

Rozpoczynamy w czwartek: od g. 17.00 przyjazd, zakwaterowanie, 18.30 kolacja, 20.00 medytacja i techniki relaksacyjne. Kończymy w niedzielę obiadem ok. g. 15.00.

Dojazd we własnym zakresie, można zabrać się samochodem z innymi uczestnikami albo dojechać do Pucka pociągiem i stamtąd odbierzemy.

Data

15 - 18 cze 2023
Expired!

Czas

17:00 - 15:00

Etykiety

Dla każdego
Kategoria
Klinika Stresu

Organizator

Klinika Stresu
Telefon
+48 691 355 400
Email
ewa@klinikastresu.com.pl
Strona WWW
http://www.klinikastresu.com.pl/