Lato z jogą i Mindfulness

5-10 lipca 2022

Zapraszamy do spędzenia wakacyjnych dni z Mindfulness – Uważnością i jogą – detoks od komputera i telefonu oraz innych mediów – cisza i prawdziwy odpoczynek bez zbędnych bodźców oraz pyszne zdrowe jedzenie – a wszystko to w malowniczym pustkowiu na skraju Puszczy Darżlubskiej, niedaleko Pucka.

Dworek pod Bocianim Gniazdem w Brudzewie

Dlaczego warto wybrać się na wakacje z Mindfulness?

• Znajdziesz wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co warto pozostawić własnemu biegowi.

• Zrelaksujesz się i odstresujesz w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez konieczności mówienia, bez spraw, które „musisz zrobić natychmiast”.

• Uzyskasz nową perspektywę – być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje ci przestrzeni na jasne widzenie – i bezstronną obserwację zdarzeń i własnych emocji.

Nieważne czy spotkałeś się już z Mindfulness czy jest to pierwsza okazja, na pewno będzie to dobry czas dla Ciebie.

Program pobytu opracowany został na podstawie Mindfulness-Based Stress Reduction profesora Jona Kabat-Zinna oraz neuropsychologa doktora Ricka Hansona, a także tradycyjnej jogi, ćwiczeń oddechowych oraz pracy z ciałem w nurcie Alexandra Lowena.

W czasie odosobnienia przewidziane jest praktykowanie uważności, ‪m.in‬. body scan, świadomy oddech, świadomy ruch – Mindful joga oraz elementy treningu świadomego odżywiania: gotowania i jedzenia, a także części wykładowe – badanie źródeł stresu i nawykowego myślenia.

Dla chętnych proponujemy i umożliwiamy bycie w ciszy i w milczeniu. Spokojne otoczenie i przyroda sprzyjają naturalnemu wyciszeniu. Takie doświadczenie może pokazać nam ile jest w nas niepotrzebnego mówienia, rozproszenia, wymuszonych interakcji i zbędnych słów.

Dla osób w treningu Mindfulness wystawiamy certyfikat odbycia 5-dniowego odosobnienia.

Prowadzący:
Ewa Kaian Kochanowska – certyfikowana doświadczona nauczycielka Mindfulness – MBSR, MBCT oraz Mindful Jogi, oraz terapeutka prowadząca grupy ćwiczeniowe w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena.
Adriana Bytno – pasjonatka zdrowego odżywiania, gotuje pyszne i urozmaicone posiłki kuchni wegańskiej i wegetariańskiej wg pięciu przemian, a jak trzeba to też bezglutenowe.

Opłata promocyjna: 1550 zł – obowiązuje przy wpłacie zaliczki do dnia ‪15 maja
Opłata obejmuje pełne koszty warsztatów i pobytu – praktykowanie uważności, jogi oraz pracę z ciałem wg metody Alexandra Lowena, wyżywienie wegetariańskie lub wegańskie, zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3 osobowych z łazienkami.

Opłata regularna po 15 maja: 1650 zł

Zgłoszenia: https://forms.gle/J4Ehf9wj1gTuJvj46
Prosimy o zgłoszenie oraz wpłatę zaliczki w wysokości 400 złotych
na konto:

Klinika Stresu ‪38 2130 0004 2001‬ 0544 9780 0001 z dopiskiem: wyjazd lipiec

WAŻNE: Liczba miejsc ograniczona, decyduje termin zgłoszenie oraz wpłata zaliczki.

Odosobnienie rozpoczynamy we wtorek, g. 16.00 przyjazd, zakwaterowanie, g. 17.30 kolacja, g. 19.00 spotkanie organizacyjne i wprowadzenie do Mindfulness. Kończymy w niedzielę po śniadaniu ok. g. 12.00.

Zapewniamy zasady bezpieczeństwa związane z zagrożeniem wirusowym i prosimy o ich przestrzeganie.

Zapisując się na nasze warsztaty, przyjmujesz do wiadomości, że pisemna rezygnacja z udziału w zajęciach najpóźniej do 30 dni przed rozpoczęciem zajęć upoważnia Cię do otrzymania zwrotu 100% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji do 14 dni przed rozpoczęciem zajęć zastrzegamy sobie prawo do zwrotu 50% opłaty. Po tym czasie opłata nie będzie zwracana.

W przypadku potrzeby otrzymania faktury, prosimy o przesłanie danych do faktury w dniu wniesienia opłaty. Po tym czasie wystawienie faktury nie będzie możliwe.
Dziękujemy serdecznie za wyrozumiałość i współpracę
.

Data

05 - 10 lip 2022
Expired!

Czas

All Day

Etykiety

Dla każdego

Lokalizacja

Brudzewo 26, 84-100 Puck
Dworek pod bocianim gniazdem
Klinika Stresu

Organizator

Klinika Stresu
Telefon
+48 691 355 400
Email
ewa@klinikastresu.com.pl
Strona WWW
http://www.klinikastresu.com.pl/