Kurs uważności MBCT-L – online – Ola Drutkowska i Szymon Aksienionek

8-tygodniowy kurs uważności dla dorosłych Uważność w życiu (MBCT-L, Mindfulness for Life), którego celem jest wspieranie i rozwijanie uważnej świadomości ciała, emocji i umysłu oraz doceniania przyjemnych momentów w życiu. Spodziewanym efektem udziału w kursie jest umiejętniejsze reagowanie na wszystkie nieuniknione życiowe wzloty i upadki.
MBCT-L to kurs oparty na dowodach, opracowany na Uniwersytecie Oksfordzkim w świetle badań przeprowadzonych w wielu ośrodkach naukowych i badawczych.
Uczestnicy treningu MBCT-L poznają konkretne techniki i umiejętności, które pomagają sprostać życiowym trudom i wyzwaniom – zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym, by dzięki uważności, życzliwości i rezyliencji móc pełniej doświadczać życia.

Informacje i zapisy:

Cena: 800 zł
Start kursu: 9 maja 2023 (wtorek), godzina 19:00
Spotkania online co tydzień we wtorki w godz. 19:00 – 21:00 (wszystkie wtorki od 9 maja do 27 czerwca) – daty spotkań: 9.05, 16.05, 23.05, 30.05, 6.06, 13.06, 20.06, 27.06.
Dzień Uważności: 18 czerwca 2023 (niedziela) godz. 10:00 (stacjonarnie w Warszawie lub online)
Zakończenie kursu:  27 czerwca 2023
Zapisy otwarte do: 7 maja 2023
Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Uważności.

Prowadzący:

Ola Drutkowska i Szymon Aksienionek – nauczyciele uważności MBCT-L w procesie certyfikacji.

Kilka słów o nas:

Jesteśmy nauczycielami Uważności w życiu / Mindfulness for Life MBCT-L dla dorosłych i certyfikowanymi trenerami uważności dla dzieci i młodzieży metodą Eline Snel© – Uwaga to działa! / Uważność i spokój żabki.
Ukończyliśmy studia uniwersytetu SWPS na kierunku Uważność i współczucie – podstawy, badania i psychoterapia oraz zaawansowane szkolenia nauczycielskie w nurcie terapii poznawczej opartej na uważności MBCT-L (Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life) pod kierunkiem nauczycieli Fundacji Rozwoju Mindfulness i The Oxford Mindfulness Foundation. Jesteśmy absolwentami kursu nauczycielskiego uważności dla dzieci Mindful Schools Educators Essentials oraz studiów podyplomowych Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga (Non Violent Communication, NVC) na Collegium Civitas.
Jesteśmy patchworkowymi partnerami po przejściach i rodzicami 3 nastolatków i opiekunami 5 kotów. Kilka lat temu, na naszej pierwszej randce, któreś z nas zadało pytanie o uważność w życiu. Poszliśmy wtedy za tym pytaniem i idziemy razem do dziś. Nie szukamy już odpowiedzi… Odpowiedzią stało się nasze życie. Razem tworzymy przestrzeń dla zmiany. Przestrzeń dla uważności.
Dzięki codziennej praktyce uważności, doświadczamy transformacji. I nie, nie chodzi o to, że zmieniliśmy się w oazę spokoju, nie doświadczamy stresu i nie reagujemy automatycznie. My to po prostu zauważamy i z ciekawością dociekamy, co stoi za każdą naszą reakcją.
Czemu tu jesteśmy? Chcemy dzielić się dobrem uważności. Czujemy, że bez uważnej obecności nie było by nas tu, gdzie jesteśmy. Wierzymy w zmienianie świata przez uważność i współczucie dla siebie i innych. Każdy może doświadczyć tej zmiany. Ty też.

Data

09 maj 2023 - 27 cze 2023
Expired!

Czas

19:00

Koszt

800.00PLN

Więcej informacji

Czytaj więcej

Etykiety

Dla każdego

Lokalizacja

online
Kategoria

Organizator

Ola Drutkowska i Szymon Aksienionek
Telefon
+48 504 244 383
Email
kontakt@uważności.pl
Strona WWW
https://uwaznosci.pl
Czytaj więcej