Kurs MBCT-L – Przystań Oddechu

Witajcie, nowa grupa uczestników szykuje się do rozpoczęcia 8-tygodniowego kursu uważności MBCT-L. Ty też możesz się do niej dołączyć.

Kurs jest intensywny dlatego z każdą z osób przed zapisaniem na listę uczestników rozmawiam osobiście, żeby mieć pewność czy to jest ten kurs i ten czas dla Ciebie. Taka rozmowa jest bezpłatna i niezobowiązująca, więc jeśli ten temat jest Ci bliski po prostu napisz, zadzwoń i umówimy się na spotkanie.

Kurs trwa 8-tygodni i obejmuje 9 spotkań. 8 spotkań cotygodniowych trwających 2,5 godziny oraz jeden dzień uważności przypadający w jedną sobotę i trwający 6 godzin. Otrzymujesz również materiały i nagrania do samodzielnej praktyki pomiędzy spotkaniami. Jest to bardzo ważny czas dla Ciebie i dobrze jeśli zarezerwujesz sobie na to przestrzeń około godziny w ciągu dnia, oczywiście nie musi być to godzina w ciągu.

Ten kurs zmienia życie, czasami o wiele bardziej niż na początku zakładamy. Ale wbrew różnym wyobrażeniom na temat uważności i medytacji nie zawsze jest łatwo. Dlatego też dzieje się to we wsparciu grupy, osoby prowadzącej i wszystkich narzędzi które otrzymasz podczas kursu.

Nauczysz się medytacji, skanowania ciała, rozpoznawania swoich automatycznych zachować, innego podejścia do myśli, emocji. Nabędziesz nowe umiejętności odnoszenia się do codziennych trudności, wyzwań. Ale też rozwiniesz w sobie życzliwość, wdzięczność, dostrzeganie tego co karmi i wzmacnia.

Ten kurs tak samo jak Twoje życie potrzebuje Ciebie, Twojej obecności, zaangażowania. To wszystko przynosi wymierne korzyści w postaci spokoju, radości, wdzięczności, życzliwości, zmniejszenia stresu, zauważenia tego co dla mnie w życiu ważne.

Ten kurs mimo, iż ma swoją strukturę nie jest sztywny, nie narzuca, nie ocenia. Jest to szersze spojrzenie, dostrzeżenia tego czego wcześniej nie było widać i danie możliwości świadomego wybierania własnej drogi.

Kurs to inwestycja 950 złotych, zapisy należy kierować na maila: przystanoddechu@gmail.com lub te. 793021226 (zostaw sms jesli nie odbieram oddzwonię)

Kurs prowadzi Bernadeta Kalinowska – certyfikowana nauczycielka, która ukończyła szkolenie nauczycielskie prowadzone przez Oxford MIndfulness Foundationa oraz Fundację Mindfulness. Ukończyła również studia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku uważność i współczucie. Prowadzi w Elblągu Przystań Oddechu w której organizowane są spotkania pełne uważności, życzliwości, obecności i świadomości.

Terminy spotkań: 8 kolejnych śród od 31 stycznia w godz. 17-19.30 plus dzień uważności 9 marzec 9-15. Terminy mogą ulec zmianie przy uwzględnieniu potrzeb całej grupy.

Data

31 sty 2024 - 13 mar 2024
Expired!

Czas

17:00 - 19:30

Koszt

950.00PLN

Więcej informacji

Wydarzenie na facebooku

Etykiety

Dla każdego

Lokalizacja

Elbląg
Kategoria

Organizator

Bernadeta Kalinowska
Telefon
793021226
Email
przystanoddechu@gmail.com
Wydarzenie na facebooku