23 – 26 czerwca 2022

Dworek Pod Bocianim Gniazdem w Brudzewie – malowniczym miejscu na skraju Puszczy Darżlubskiej, niedaleko Pucka

Zajęcia jogi i mindfulness dla osób początkujących i praktykujących, obejmują ćwiczenia asan (postaw jogi), ćwiczenia oddechowe (pranayama) oraz techniki medytacyjne i relaksacyjne na bazie Mindfulness – uważności.

Zajęcia prowadzą:
Maciej Siudyła – wieloletni instruktor jogi Sivanandy
Ewa Kaian Kochanowska – nauczycielka Mindfulness – uważności

Rozpoczynamy w czwartek: od g. 17.00 przyjazd, zakwaterowanie, 18.30 kolacja, 20.00 medytacja i techniki relaksacyjne. Kończymy w niedzielę obiadem ok. g. 16.00.

W programie:
dwa bloki asan i pranayamy dziennie, praktykowanie uważności, ćwiczenia relaksacyjne i medytacyjne, poranna i wieczorna cisza, spacery, wspólne przygotowanie posiłków wegetariańskich lub wegańskich, rozmowy o praktyce, dzielenie się doświadczeniami.

Opłata obejmuje całość pobytu – zajęcia jogi i uważności, zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, wyżywienie wegetariańskie wg pięciu przemian, które wspólnie przygotowujemy.

Opłata promocyjna 950 zł w przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł do 25 kwietnia.

Opłata regularna 1050 zł w przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł po 25 kwietnia.

Wpłatę zaliczki w wysokości 300 złotych dokonujemy na konto:
HATHA YOGA

33 1140 2004 0000 3302 3342 9055

Pozostałą kwotę wpłacamy na miejscu w dniu przyjazdu na zajęcia.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia się i wpłata zaliczki.

Dojazd we własnym zakresie, można zabrać się samochodem z innymi uczestnikami albo dojechać do Pucka pociągiem i stamtąd odbierzemy.

Zapisy https://forms.gle/eaKeQRtiMyD8bA2k7

Informacje:
ewa@klinikastresu.com.pl tel. 691 355 400
maciej.siudyla@wp.pl tel. 604 663 212

Prosimy o zabranie ze sobą śpiwora i ręcznika oraz maty i koca do ćwiczeń, a także poduszki do medytacji, jeżeli posiadasz.

Adres: Dworek Pod Bocianim Gniazdem, 84-100 Puck, Brudzewo 26
Dojazd: z Gdyni drogą 216 kierunek Władysławowo. W Celbowie tuż za stacją BP skręć w lewo. Dalej przez wieś, mijasz po prawej plac zabaw, aż do ostrego łuku w prawo. Przed ceglaną kapliczką skręć w lewo, polna droga zaprowadzi cię obok domu sołtysa (po prawej) i do płotu z topolami, za którymi skręcisz w prawo, a tam za chwilę zobaczysz po prawej bramę i wjedź do Dworku Pod Bocianim Gniazdem.

Zapisując się na nasze warsztaty, przyjmujesz do wiadomości, że pisemna rezygnacja z udziału w zajęciach najpóźniej do 30 dni przed rozpoczęciem zajęć upoważnia Cię do otrzymania zwrotu 100% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji do 14 dni przed rozpoczęciem zajęć zastrzegamy sobie prawo do zwrotu 50% wpłaconej kwoty. Po tym czasie opłata nie będzie zwracana.

W przypadku potrzeby otrzymania faktury, prosimy o przesłanie danych do faktury w dniu wniesienia opłaty. Po tym czasie wystawienie faktury nie będzie możliwe.
Dziękujemy serdecznie za wyrozumiałość i współpracę.