28 STYCZEŃ 2020 (WTOREK)
NOWA OBECNOŚĆ - MEDYTACJA I FILOZOFIA WSPÓŁISTNIENIA Z NATURĄ

17:30-21:00 (3,5 GODZINY)
SWPS SOPOT
PROWADZĄCY: DR MARCIN FABJAŃSKI 

Nowa obecność – medytacja i filozofia współistnienia z naturą Warsztat łączy naukę inteligentnego dawania uwagi z refleksją nad stylem życia na nowe czasy, gdy katastrofa klimatyczna każe nam przemyśleć na nowo nasze miejsce w naturze. Nauczycie się:


(1) szybkiego rozpoznawania poziomu napięcia oraz stopnia oderwania od kontaktu z życiem, oraz tego jakie są skutki tego oderwania dla nas i planety.


(2) sprawnego przechodzenia do pogłębionej medytacji i inteligentnego wchodzenia w relację z naturą.

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

27 STYCZNIA - 2 LUTEGO
OGÓLNOPOLSKIE DNI UWAŻNOŚCI

Dni uważności to ogólnopolska akcja mówienia o mindfulness, w ramach której w całej Polsce odbędą się rozmaite bezpłatne warsztaty, praktyki, prelekcje, spotkania oraz inne przedsięwzięcia.

 

Wydarzenie ma na celu propagowanie uważności w codziennym życiu osobistym, społecznym i zawodowym, poprzez upowszechnianie wiedzy i praktyki w zakresie metod związanych z uważnością. Pomysłodawcą i organizatorem jest Fundacja Rozwoju Mindfulness.

 

Więcej informacji: dni-uwaznosci.pl

7-10 MAJA 2020
ODOSOBNIENIE MINDFULNESS

Zapraszamy do praktykowania Uważności – 4 dni z Mindfulness
– to czas wyciszenia, detoksu od komputera i innych mediów, a także głęboka cisza i doświadczanie siebie bez zbędnych bodźców w malowniczym miejscu pod lasem, w otoczeniu łąk i pól w wygodnym domu „Wytwórnia Ciszy” koło Uniejowa.


Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo tutaj.

22 LISTOPADA 2019
ZAKOŃCZENIE PIERWSZEJ EDYCJI SZKOLENIA MBCT WE WSPÓŁPRACY Z OXFORD MINDFULNESS CENTRE

Niedawno trenerzy Christina Surawy i Maret Dymond ukończyli tygodniowe szkolenie w Warszawie. W sumie było 19 studentów, którzy ukończyli OMC Foundational Training Pathway w MBCT.

We can honestly say that the level of dedication, enthusiasm, openness and skill we were fortunate enough to be a part of, was unprecedented!
Christina Surawy