Zapraszamy na 8 tygodniowy trening uważności – Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT w formule ONLINE.

Start: 5 października – spotkania we wtorki g 18.30-21.00.

W razie wątpliwości czy forma zdalna działa, pragniemy uspokoić na podstawie własnych doświadczeń, jak i badań (Moulton-Perkins et al, 2020), że tak. Działa podobnie skutecznie jak forma stacjonarna.

MBCT jest to program dobry dla wszystkich chcących poprawić swój dobrostan i umiejętności radzenia sobie ze stresem i innymi trudnymi emocjami. Jest szczególnie wskazana w zapobieganiu depresji i problemach lękowych, na co wskazują wyniki wielu badań naukowych.

Prowadząca kursy: Ewa Kaian Kochanowska – jedna z pierwszych w Polsce nauczycielek MBSR certyfikowana w Institute for Mindfulness-Based Approaches IMA w Niemczech w 2011 roku, terapeutka MBCT (Mindfulness-Based Cognitive Therapy) w procesie certyfikacji w Oxford Mindfulness Centre, doświadczona nauczycielka relaksacyjnej jogi, od ponad 20 lat ma własną praktykę uważności oraz jogi, jest wykładowcą na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i we Wrocławiu, autorką książki “Uważność. Spokojny umysł, jasne myśli, dobre życie.” oraz współautorka książki „Dobry oddech”, jest wiceprezeską Fundacji Rozwoju Mindfulness.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników kursów uważności.

Informacje i zgłoszenia:
Prosimy o zgłoszenie mailowe: ewa@klinikastresu.com.pl

więcej informacji: http://www.klinikastresu.com.pl/oferta/8-tyg-program-redukcji-stresu/