

SUPERWIZJA GRUPOWA DLA NAUCZYCIELI MBCT – PAWEŁ HOLAS
Jeżeli jesteś nauczycielką/nauczycielem Terapii Poznawczej Opartej na Uważności MBCT (MBCT-D i MBCT-L), regularnie prowadzisz grupy i chcesz pracować w sposób spójny i bezpieczny zgodnie z międzynarodowymi standardami dotyczącymi superwizji nauczycieli podejść opartych na uważności zapraszamy serdecznie na nieodpłatne spotkania superwizyjne prowadzone przez doświadczonych trenerów i superwizorów podejść opartych na uważności.
Proces superwizji jest niezwykle cenny nie tylko dlatego, że w szkoleniu nauczycielskim, w każdym podejściu superwizja jest elementem wymaganym w certyfikacji oraz w dalszym prowadzeniu grupowych interwencji opartych na uważności, ale przede wszystkim ponieważ dla każdego nauczyciela mindfulness jest to karmiący proces pozwalający istotnie rozwijać się, wzrastać i zarazem pogłębiać efektywność i bezpieczeństwo swojej pracy oraz jej spójność z własnym życiem.
CZAS
sobota | godz. 9:00 – 10:30
28.02.2026
PROWADZENIE
Dr hab. n. med. Paweł Holas, prof. UW
Nauczyciel i terapeuta podejść opartych na uważności: Programu Redukcji Stresu Opartego na Uważności (MBSR), Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT) i Uważnego Samo-Współczucia (MSC, pierwszy stopień); terapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), psychiatra. Czołowy badacz mindfulness w Polsce. Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Mindfulness i dyrektor jedynego w Polsce szkolenia nauczycielskiego MBCT.
ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
biuro@fundacja-mindfulness.org
Superwizje są nieodpłatne i odbywają się ONLINE.
* Dla zachowania kameralności spotkania liczba miejsc jest ograniczona. Jeżeli zapisana osoba nie pojawi się na spotkaniu nie będzie miała możliwości zapisania się na kolejną sesję.
