8-tyg. program Trening Uważności MBCT Mindfulness Based Cognitive Therapy

76% osób aktywnych zawodowo doświadczy wypalenia zawodowego min. raz w życiu, zaś ryzyko zwolnień lekarskich jest wyższe o 63% u pracowników doświadczających wypalenia. Regularna praktyka uważności obniża ciśnienie krwi, zmniejsza poziom stresu i lęku oraz poprawia jakość snu, wobec czego może zapobiegać wypaleniu energetycznemu.
Dołącz do 8 tygodniowego treningu uważności, którego intencją jest zatrzymanie ciągłego pędu towarzyszącego nam na co dzień, redukcja stresu oraz zaopiekowanie się sobą. Dzięki temu możesz wyrobić w sobie nowe nawyki uwalniające od ciągłego napięcia i dające szansę na lepsze radzenie sobie z rozproszeniem myśli i uwagi.
Trening oparty jest o uważnościowe metody redukcji stresu opracowane przez prof. Jona Kabat-Zinna. Metoda ta stosowana jest z powodzeniem od ponad czterdziestu lat w biznesie, w sporcie, w placówkach służby zdrowia, w szkolnictwie, a także przez osoby indywidualne na wszystkich kontynentach. Skuteczność tej metody potwierdzają liczne badania prowadzone przez amerykańskie i europejskie ośrodki badawcze.

DLA KOGO?
• zarówno dla osób, które nigdy nie miały okazji praktykować mindfulness, jak i tych nieco bardziej wtajemniczonych
• dla tych, którzy czują, że stres zaczyna panować nad ich życiem i chcą nauczyć się panować nad nim
• dla przeciążonych natłokiem myśli, mających trudności w skoncentrowaniu się na jednym zadaniu
• dla szukających sposobu na spokój i opanowanie, którzy chcą doświadczyć technik uważnosci, dających większą skuteczność działania i satysfakcję z życia
• dla wszystkich na granicy wypalenia energetycznego i obniżonego nastroju
• dla tych, którzy mierzą się z poczuciem lęku i niepewności.

TERMINY SPOTKAŃ
Poniedziałki godz. 18.00 – 20:30
Start nie szybciej niż 17.01.2022
Czas trwania 8 tygodni
Dodatkowo w jedną sobotę dzień uważności w ciszy (6 godzin)

CENA
890 zł – cena płatna do 31.12.2021r.
990 zł – cena płatna po 31.12.2021.
Miejsce zarezerwowane przy wpłacie min. 500 zł (druga rata nie później niż do 31.01)

ZGŁOŚ SIĘ PRZEZ FORMULARZ

Przed rozpoczęciem kursu skontaktujemy się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb i oczekiwań oraz wyjaśnienia kryteriów kwalifikacji na trening. Czas rozmów ok. 15-30 min.

PROWADZĄCE

Małgorzata Jasnoch

Trenerka Mindfulness MBCT w trakcie certyfikacji przy Oxford Mindfulness Centre. Trenerka biznesu, mentorka, certyfikowana coach metodą Action Learning, doradczyni biznesowa. Współtwórczyni i Członkini Zarządu spółki TEALGlobal, w ramach której tworzy i realizuje projekty rozwojowe dotyczące rozwijania umiejętności menedżerskich, komunikacji w zespole, zarządzania energią i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, wypracowywania strategii i rozwoju firmy przy udziale pracowników, dzielenia się wiedzą w organizacji, projektowania i wdrażania zmian. Przewodnicząca Rady Fundacji Rozwoju Mindfulness, która organizuje szkolenia nauczycielskie terapii poznawczej opartej na uważności MBCT oraz międzynarodową konferencję dotyczącą wpływu uważności na różne sfery życia w tym biznesową.

Katarzyna Sawicka

Trenerka Mindfulness MBCT w trakcie certyfikacji przy Oxford Mindfulness Centre. Licencjonowana nauczycielka uważności metodą OPU Akademii Mindfulness dla Młodzieży. Współtwórczyni przestrzeni Be Mindful Uważna Edukacja. Ośmiotygodniowy kurs redukcji stresu MBSR Mindfulnes Based Stress Reduction ukończyła pod kierunkiem Ewy Kaian-Kochanowskiej. Własną praktykę opiera na wdzięczności i relacjach. Od dwudziestu lat związana z edukacją. Tworzy i koordynuje innowacyjne projekty wspierające rozwój zawodowy i osobisty nauczycieli w ramach międzynarodowego programu Erasmus+. Współpracuje z licznymi europejskimi instytucjami szkoleniowymi. Propagowanie treningu uważności traktuje jako ugruntowanie holistycznego spojrzenia na obszar edukacji i wychowania, dążenie do dobrostanu, poprawy jakości życia oraz budowania dobrych relacji osobistych i zawodowych.

sekund

Sty 31 2022 - Mar 21 2022